Na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz pomiędzy Legia Warszawa oraz Puszcza Niepołomice: 1-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz pomiędzy Legią Warszawa a Puszczą Niepołomice w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę to 0-1. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tej rywalizacji.

Relacja z meczu Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice

Legia Warszawa podejmowała dzisiaj na swoim stadionie Puszczę Niepołomice w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Atmosfera na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego była niesamowita, kibice obu drużyn dopingowali swoich zawodników od pierwszej minuty.

Sędzia główny Wojciech Myc z Polski prowadził spotkanie bez większych kontrowersji, co należy pochwalić, gdyż emocje były ogromne.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale to goście z Puszczy wyszli na prowadzenie. W 42. minucie Michał Koj zdobył bramkę dla Niepołomic po asyście Artura Crăciuna. Legioniści musieli więc gonić wynik od drugiej połowy.

W drugiej połowie Legia Warszawa ruszyła do ataku, starając się odrobić straty. Nacisk na bramkę rywali przyniósł efekty dopiero w 86. minucie, kiedy to Maciej Rosołek strzałem głową wyrównał wynik. Kibice wpadli w szał, dopingując swoją drużynę do ostatniego gwizdka.

Mecz zakończył się remisem 1:1, co musi z pewnością rozczarować gospodarzy, którzy mieli nadzieję na pełną pulę punktów. Jednak walka i zaangażowanie zawodników z obu drużyn były godne uznania. Żółte kartki rozdawano obficie, aż pięć zawodników dostało upomnienie od sędziego.

Nie obyło się także bez kontrowersji, ale ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała wykorzystać swoich szans na zwycięstwo. Teraz przed obiema ekipami kolejne trudne spotkania, które mogą zadecydować o losach sezonu.