Spotkanie Nieciecza kontra Legia Warszawa dnia 2022-02-19 19:00 - wynik końcowy 0-0

Nieciecza kontra Legia Warszawa, wynik 0-0. Dnia 2022-02-19 19:00 na stadionie Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Nieciecza a Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nieciecza a Legia Warszawa wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Nieciecza: Artem Putivtsev 13' Mateusz Grzybek 79'

Żółte kartki Legia Warszawa: Bartosz Slisz 3' Mattias Johansson 57' Kacper Skibicki 60' Rafael Lopes 68' Rafael Lopes 73' Mateusz Wieteska 81' Lindsay Rose 87'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Legia Warszawa: Rafael Lopes 73'

Główny arbiter spotkania - Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nieciecza stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Zaglebie Lubin natomiast Legia Warszawa z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Slask Wroclaw.

Dzisiaj kibice z dużym zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Artem Putivtsev Bartosz Slisz wielokrotnie sprawiają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Nieustannie zdarzają się wyjątkowe asysty czy bramki, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami są zajadłe, nie często okazuje się, że są to spotkania mało interesujące. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich zespołów jak Nieciecza i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.