Spotkanie pomiędzy Warta Poznań i Legia Warszawa dnia 2023-04-21 18:30 na obiekcie Stadion Groclinu Dyskobolii: 1-0

Warta Poznań - Legia Warszawa, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Warta Poznań a Legia Warszawa zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-04-21 18:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Warta Poznań a Legia Warszawa.

Gole strzelali: A. Zreľák 67' 1-0 K. Szmyt

Żółte kartki Warta Poznań: Niilo Mäenpää 62' Adrian Lis 90'

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 62' Jurgen Çelhaka 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny arbiter spotkania - Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Legia Warszawa zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Pogon Szczecin.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Niilo Mäenpää Josué systematycznie zapewniają fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają bardzo zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, iż mecze nie są interesujące. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, przechodzące do historii bramki i asysty gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Warta Poznań i Legia Warszawa oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.