Spotkanie Legia Warszawa - Lechia Gdansk, wynik 2-1

W dniu 2022-11-04 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Legia Warszawa i Lechia Gdansk.

Pierwsza część spotkania między Legia Warszawa i Lechia Gdansk zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: L. Zwoliński 57' 0-1 J. Kałuziński D. Kuciak 74' 1-1 Yuri Ribeiro 87' 2-1

Żółte kartki Legia Warszawa: Filip Mladenović 73'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kristers Tobers 34' Michał Nalepa 50' Łukasz Zwoliński 69' Bassekou Diabate 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Legia Warszawa stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Korona Kielce. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Gornik Zabrze.

Wierni fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Filip Mladenović Kristers Tobers raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym fanom emocje sięgające zenitu. Potyczki między graczami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często okazuje się, iż widowiska męczą. Obserwujemy wyśmienite asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Legia Warszawa i Lechia Gdansk jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.