Lechia Gdansk kontra Legia Warszawa, wynik spotkania 1-0

Dnia 2023-05-20 18:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Lechia Gdansk a Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk a Legia Warszawa wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: M. Gajos 90' 1-0

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lechia Gdansk zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Legia Warszawa z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani z zapałem śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze jak częstokroć zapewniły fantastycznym kibicom mnóstwo emocji. Zmagania między piłkarzami bywają bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to spotkania drętwe. Stale obserwujemy książkowe gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa. Lechia Gdansk i Legia Warszawa oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.