Cracovia Krakow kontra Legia Warszawa, wynik meczu - 3-0

Cracovia Krakow kontra Legia Warszawa, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Cracovia Krakow a Legia Warszawa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2022-07-29 18:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Cracovia Krakow a Legia Warszawa.

Gole strzelali: M. Rakoczy 37' 1-0 J. Myszor P. Makuch 51' 2-0 B. Källman 90' 3-0 M. Sipľak

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jakub Myszor 49' Jakub Jugas 56' Takuto Oshima 64' David Jablonsky 87'

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 49' Lirim Kastrati 82'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia meczu - Damian Kos, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Slask Wroclaw natomiast Legia Warszawa z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Gornik Zabrze.

Kibice z entuzjazmem śledzą fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak Jakub Myszor Josué niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom mnóstwo emocji. Wspaniałe potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż widowiska nie są warte uwagi. Nieprzerwanie zdarzają się bezwzględne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, efektowne asysty oraz bramki, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Dlatego więc warto przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Cracovia Krakow i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.