Spotkanie Lech Poznan - Legia Warszawa, wynik końcowy 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan i Legia Warszawa zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-04-09 15:30 na stadionie INEA Stadion odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się Lech Poznan oraz Legia Warszawa.

Gole strzelali: Ľ. Šatka 30' 1-0 D. Kownacki Rafael Lopes 40' 1-1 Josué

Żółte kartki Lech Poznan: Mikael Ishak 45'

Żółte kartki Legia Warszawa: Lirim Kastrati -5' Filip Mladenović -5' Mattias Johansson 6' Bartosz Slisz 29'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Legia Warszawa: Igor Kharatin 90'

Główny sędzia spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznan stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Legia Warszawa podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Stal Mielec.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Mikael Ishak Lirim Kastrati nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska nas męczą. Wielokrotnie zdarzają się wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan i Legia Warszawa jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak INEA Stadion.