Spotkanie pomiędzy Legia Warszawa i Lechia Gdansk na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - 2-1

Legia Warszawa vs Lechia Gdansk, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Legia Warszawa i Lechia Gdansk wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-04-02 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 27. Zmierzyły się Legia Warszawa i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: P. Wszołek 29' 1-0 M. Wieteska T. Pekhart 65' 2-0 P. Wszołek L. Zwoliński 83' 2-1 K. Sezonienko

Żółte kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 45' Mattias Johansson 51' Josué 52'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Dušan Kuciak 52' Marco Terrazzino 66'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny sędzia spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Legia Warszawa stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Lechia Gdansk podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Warta Poznań.

Kibice śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy jak Artur Jędrzejczyk Dušan Kuciak nieprzerwanie gwarantują kapitalnym fanom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy drużynami okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, że są to widowiska statyczne. Wielokrotnie obserwujemy efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Legia Warszawa i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.