Mecz między Legia Warszawa oraz Jagiellonia zakończony wynikiem 1-0 dnia 2021-11-28 16:30

Legia Warszawa kontra Jagiellonia 1-0.

Po pierwszej połowie meczu między Legia Warszawa i Jagiellonia wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2021-11-28 16:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się Legia Warszawa oraz Jagiellonia.

Gole strzelali: M. Johansson 45' 1-0 M. Emreli

Żółte kartki Legia Warszawa: Luquinhas 71'

Żółte kartki Jagiellonia: Bojan Nastić 6' Tomas Prikryl 35' Taras Romanczuk 48'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Legia Warszawa zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Spartak Moscow. Kolejno natomiast Jagiellonia z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Raków Częstochowa.

Fani futbolu z zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Luquinhas Bojan Nastić nieustannie serwują pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między graczami bywają zaciekłe, rzadko okazuje się, iż mecze nie są interesujące. Trafiamy na brutalne faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich znanych drużyn jak Legia Warszawa i Jagiellonia w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.