Mecz między Gornik Zabrze oraz Legia Warszawa zakończony wynikiem 3-2 na obiekcie Arena Zabrze

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze a Legia Warszawa wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Dnia 2021-11-21 16:30 na obiekcie sportowym Arena Zabrze odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Gornik Zabrze a Legia Warszawa.

Gole strzelali: Erik Janža 37' 1-0 Jesús Jiménez Lukas Podolski 39' 2-0 Mateusz Wieteska 52' 2-1 Josué Ernest Muçi 53' 2-2 Kacper Skibicki Krzysztof Kubica 90' 3-2 Erik Janža

Żółte kartki Gornik Zabrze: Robert Dadok 51' Alasana Manneh 68'

Żółte kartki Legia Warszawa: Igor Kharatin 45' Bartosz Slisz 75' Josué 90' Artur Jędrzejczyk 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sylwestrzak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Gornik Zabrze zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Slask Wroclaw natomiast Legia Warszawa podejmie Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Motor Lublin.

W dzisiejszych czasach wielu fanów z zapałem śledzi potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Robert Dadok Igor Kharatin nierzadko zapewniły wyborowym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Zdarzają się wyjątkowe asysty czy bramki, bezlitosne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między zawodnikami zdarzają się nader zaciekłe, bardzo rzadko bywa, że widowiska przynudzają. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich popularnych drużyn jak Gornik Zabrze i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Arena Zabrze.