Dnia 2021-12-05 19:00 miało miejsce spotkanie między Cracovia Krakow i Legia Warszawa: 1-0

 

Pierwsza część spotkania między Cracovia Krakow a Legia Warszawa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2021-12-05 19:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 17 pomiędzy Cracovia Krakow a Legia Warszawa.

Gole strzelali: Pelle van Amersfoort 20' 1-0

Żółte kartki Cracovia Krakow: Sergiu Hanca 9' Sylwester Lusiusz 35' Pelle van Amersfoort 90'

Żółte kartki Legia Warszawa: Luquinhas 14' Mateusz Wieteska 41' Josué 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Cracovia Krakow zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Lech Poznan. Kolejno natomiast Legia Warszawa podejmie Spartak Moscow. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Zaglebie Lubin.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Sergiu Hanca Luquinhas nieraz zaserwowały swoim miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Interesujące walki między zawodnikami są bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się, że mecze męczą kibica. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, przepiękne gole czy asysty dodające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Cracovia Krakow oraz Legia Warszawa oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.