Mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2022-03-19 14:00

W dniu 2022-03-19 14:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 26. Zmierzyły się Raków Częstochowa oraz Legia Warszawa.

Pierwsza połowa spotkania między Raków Częstochowa i Legia Warszawa zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: P. Wszołek 45' 0-1 M. Rosołek Ivi López 71' 1-1

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 26' Ben Lederman 67' Giannis Papanikolaou 83'

Żółte kartki Legia Warszawa: Maciej Rosołek 24' Mateusz Wieteska 57' Rafael Lopes 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 83'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Raków Częstochowa stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Slask Wroclaw a Legia Warszawa z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Lech Poznan.

Wielu kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak Giannis Papanikolaou Maciej Rosołek niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy spektakularne asysty czy bramki, nieczyste faule dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Wspaniałe walki między graczami z ligi zdarzają się niezwykle zagorzałe, rzadko bywa, że potyczki męczą. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich ioglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych zespołów jak Raków Częstochowa i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.