Na obiekcie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyło się spotkanie między Legia Warszawa oraz Gornik Zabrze - 5-3

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Legia Warszawa i Gornik Zabrze wynik to 4-2. Końcowy wynik spotkania to 5-3.

W dniu 2022-05-06 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa oraz Gornik Zabrze.

Gole strzelali: B. Slisz 1' 1-0 Josué P. Wszołek 6' 2-0 Josué K. Kubica 16' 2-1 E. Janža P. Sokołowski 31' 3-1 Ł. Podolski 37' 3-2 M. Cholewiak P. Sokołowski 42' 4-2 P. Wszołek Josué 56' 5-2 K. Kubica 77' 5-3 E. Janža

Żółte kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 69'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Krzysztof Kubica 80' Mateusz Ziolkowski 84'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia spotkania to Lukasz Kuzma, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Legia Warszawa zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Górnik Łęczna a Gornik Zabrze z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Kibice z zapałem śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych graczy zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak Artur Jędrzejczyk Krzysztof Kubica niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Regularnie obserwujemy wyśmienite bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami ligowymi okazują się zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Legia Warszawa i Gornik Zabrze oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.