Legia Warszawa - Slask Wroclaw, wynik spotkania - 3-1

Legia Warszawa - Slask Wroclaw 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Legia Warszawa a Slask Wroclaw zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Legia Warszawa a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Erik Expósito 6' 0-1 J. Yeboah R. Augustyniak 37' 1-1 I. Strzałek M. Rosołek 44' 2-1 B. Slisz R. Augustyniak 49' 3-1 Josué

Żółte kartki Legia Warszawa: Yuri Ribeiro 42' Artur Jędrzejczyk 55' Josué 76'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Petr Schwarz 30'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu to P. Lasyk. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Legia Warszawa stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Slask Wroclaw z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo Yuri Ribeiro Petr Schwarz nieustannie sprawiają wyśmienitym kibicom mnóstwo niesamowitych emocji. Obserwujemy wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się ostatecznie, że zmagania przynudzają. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Legia Warszawa i Slask Wroclaw i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.