Mecz Wisla Plock kontra Legia Warszawa, wynik 1-0

Wisla Plock kontra Legia Warszawa 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Plock a Legia Warszawa zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-12-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Wisla Plock a Legia Warszawa.

Gole strzelali: Mateusz Szwoch 37' 1-0 Damian Rasak

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 15' Rafał Wolski 57' Krzysztof Kamiński 67'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mattias Johansson 31' Bartosz Slisz 55' Tomáš Pekhart 70' Mateusz Hołownia 89'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Piast Gliwice. Kolejno natomiast Legia Warszawa zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Zaglebie Lubin.

W dzisiejszych czasach wierni fani piłki nożnej z zapałem śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Składające się z zdolnych graczy drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. Mateusz Szwoch Mattias Johansson raz za razem sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Regularnie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, widowiskowe asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, rzadko bywa, iż zmagania męczą. Zachęcamy każdego z fanów, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych,przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Wisla Plock oraz Legia Warszawa oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.