Dnia 2022-05-21 15:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyło się spotkanie między Legia Warszawa i Cracovia Krakow: 3-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Legia Warszawa a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2022-05-21 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Gole strzelali: M. Rosołek 54' 1-0 T. Pekhart T. Pekhart 65' 2-0 Josué Rafael Lopes 85' 3-0 Josué

Żółte kartki Legia Warszawa: Tomáš Pekhart 23' Mateusz Hołownia 63'

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Legia Warszawa stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Cracovia Krakow z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi ekscytujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak Tomáš Pekhart stale sprawiają własnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami bywają nader zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Zdarzają się niezwykłe bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych orazprzeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.