Mecz między Korona Kielce oraz Legia Warszawa zakończony wynikiem 3-3 na stadionie Suzuki Arena

Wczorajszy wieczór na Suzuki Arena był pełen emocji, gdy drużyny Korony Kielce i Legii Warszawa zmierzyły się w starciu pełnym zwrotów akcji. Mecz zakończył się remisem 3-3, choć na przerwę to goście prowadzili 2-1. Spektakl na boisku z pewnością zapadnie w pamięci kibiców na długo, a atmosfera na stadionie była niesamowita. Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły tego niezwykłego starcia w ramach 22. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa 3-3

Wczorajsze starcie w ramach Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Legią Warszawa na Suzuki Arena dostarczyło kibicom sporą dawkę emocji. Sędzia główny Szymon Marciniak prowadził spotkanie, które zakończyło się remisem 3-3.

Pierwsze minuty meczu niezwykle dynamiczne, a już w 6. minucie Blaž Kramer wprowadza Legię Warszawa na prowadzenie po asyście Bartosza Kapustki. Gospodarze starali się odpowiedzieć, ale to goście podwajają prowadzenie w 30. minucie za sprawą Marc Guala.

Korona Kielce zdołała zmniejszyć straty przed przerwą, gdy Martin Remacle zdobył bramkę na 1-2. Druga połowa to kolejne emocje - w 60. minucie Marc Gual ponownie trafia do siatki, zwiększając przewagę Legii na 1-3 po asyście Juergena Elitima.

Mimo trudnej sytuacji, gospodarze nie poddali się i Yevgeni Shikavka w 69. minucie skutecznie zmniejszał różnicę na 2-3 po podaniu Daniela Trejo. Ostatnie minuty meczu to prawdziwy rollercoaster - w doliczonym czasie gry Adrian Dalmau wyrównuje na 3-3, również po asyście Trejo.

W trakcie spotkania sędzia pokazał kilka żółtych kartek. W drużynie gospodarzy upomnienia otrzymali Yoav Hofmeister, Martin Remacle oraz Mariusz Fornalczyk. Natomiast w zespole Legii kartki obejrzał Artur Jędrzejczyk, Patryk Kun oraz Radovan Pankov.

Obie drużyny nie otrzymały czerwonych kartek, co świadczy o zaciętej, ale fair walce na boisku. Mimo remisu, emocje sięgały zenitu, a kibice mogli być zadowoleni z widowiska dostarczonego przez obie ekipy.

Bramki, kartki i zmienne losy meczu na Suzuki Arena na pewno zostaną długo zapamiętane przez fanów piłki nożnej. Kolejne spotkania dla Korony Kielce to mecze z Jagiellonią, Złębie Lubin oraz Cracovią Kraków. Z kolei Legia Warszawa zmierzy się z Pogonią Szczecin, Widzewem Łódź oraz Piastem Gliwice. Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje w polskiej Ekstraklasie!