Dnia 2022-04-24 15:30 miało miejsce spotkanie między Pogon Szczecin i Legia Warszawa - wynik 3-1

W dniu 2022-04-24 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Pogon Szczecin a Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Pogon Szczecin a Legia Warszawa wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: Luka Zahović 26' 1-0 Damian Dąbrowski 38' 1-1 Luka Zahović 62' 2-1 Kamil Grosicki 68' 3-1 Luka Zahović

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 12'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Wieteska 74'

Czerwone kartki Pogon Szczecin: Benedikt Zech 53'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Pogon Szczecin zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Nieciecza natomiast Legia Warszawa z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia.

Oddani fani z zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Konstantinos Triantafyllopoulos Mateusz Wieteska raz za razem zagwarantowały fantastycznym kibicom mnóstwo emocji. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne faule, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko zmagania między zawodnikami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że są to spotkania mało interesujące. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Pogon Szczecin oraz Legia Warszawa oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.