Dnia 2022-09-02 18:30 miało miejsce spotkanie między Legia Warszawa oraz Radomiak Radom zakończone wynikiem 1-0

Legia Warszawa kontra Radomiak Radom 1-0. Dnia 2022-09-02 18:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się Legia Warszawa oraz Radomiak Radom.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Legia Warszawa a Radomiak Radom wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: R. Augustyniak 83' 1-0 E. Muçi

Żółte kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 35' Filip Mladenović 56' Bartosz Kapustka 62'

Żółte kartki Radomiak Radom: Maurides 56' Pedro Justiniano 56'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia spotkania - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Legia Warszawa zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Lech Poznan. Kolejno natomiast Radomiak Radom podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Cracovia Krakow.

Bardzo często wierni fani śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Artur Jędrzejczyk Maurides raz za razem zapewniają wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie trafiamy na nieczyste faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty i bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Interesujące walki między drużynami ligowymi są bardzo zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, że są to widowiska usypiające. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich drużyn jak Legia Warszawa i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.