Mecz pomiędzy Stal Mielec i Legia Warszawa zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-04-30 18:00

Dnia 2022-04-30 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec i Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Mielec a Legia Warszawa wynik wynosił 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: K. Getinger 5' 1-0 P. Wszołek 30' 1-1 M. Rosołek A. Kasperkiewicz 34' 2-1 M. Domański

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 59' Dominik Steczyk 90'

Żółte kartki Legia Warszawa: Maciej Rosołek 27' Bartosz Slisz 45' Rafael Lopes 47' Benjamin Verbič 70' Tomáš Pekhart 74'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia spotkania to P. Lasyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stal Mielec stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Wisla Plock. Kolejno natomiast Legia Warszawa z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Cracovia Krakow.

Wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze jak Arkadiusz Kasperkiewicz Maciej Rosołek nieustannie gwarantują kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Regularnie zdarzają się efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, że spotkania nudzą kibica. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Stal Mielec i Legia Warszawa w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.