Mecz Legia Warszawa - Korona Kielce zakończony wynikiem 1-0

Legia Warszawa - Korona Kielce 1-0. W dniu 2023-08-20 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Legia Warszawa a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Legia Warszawa a Korona Kielce wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Makana Baku 26' 1-0

Żółte kartki Legia Warszawa: Bartosz Slisz 11' Artur Jędrzejczyk 38' Yuri Ribeiro 45' Artur Jędrzejczyk 74'

Żółte kartki Korona Kielce: Bartosz Kwiecień -5' Dalibor Takáč 59' Nono 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 74'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa stawi czoła FC Midtjylland, następne spotkania z drużynami FC Midtjylland oraz Widzew Łódź a Korona Kielce z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Pogon Szczecin.

Liczni kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych zawodników futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Bartosz Slisz Bartosz Kwiecień nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy brutalne faule, przechodzące do historii bramki i asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, iż widowiska nie są warte uwagi. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Legia Warszawa i Korona Kielce oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.