Mecz Raków Częstochowa kontra Legia Warszawa zakończony wynikiem 4-0 dnia 2022-09-11 15:30

Raków Częstochowa kontra Legia Warszawa 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Raków Częstochowa a Legia Warszawa wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2022-09-11 15:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Legia Warszawa.

Gole strzelali: Ivi López 30' 1-0 Bartosz Nowak 79' 2-0 Stratos Svarnas Bartosz Nowak 90' 3-0 Fabian Piasecki Fabian Piasecki 90' 4-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 47' Stratos Svarnas 52'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mattias Johansson 38' Bartosz Slisz 68'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Piast Gliwice natomiast Legia Warszawa z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Warta Poznań.

Wielu kibiców śledzi bardzo interesujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Fran Tudor Mattias Johansson nierzadko zapewniły wyborowym kibicom mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na nieczyste faule, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Niesamowite potyczki między piłkarzami są zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to potyczki drętwe. Zachęcamy, aby śledzić spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Raków Częstochowa i Legia Warszawa w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.