Back to Top

Legia Warszawa - rezultaty i mecze

Mecz Raków Częstochowa vs Legia Warszawa, wynik końcowy 1-1

Na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków miał miejsce mecz Raków Częstochowa kontra Legia Warszawa: końcowy wynik 1-1

W najnowszym starciu Ekstraklasy, które odbyło się 13 kwietnia o godzinie 18:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków, drużyny Raków Częstochowa i Legia Warszawa podzieliły się punktami, remisując 1-1. Legioniści prowadzili 1-0 po pierwszej połowie, ale ostatecznie nie zdołali utrzymać prowadzenia, a obie ekipy opuściły boisko z jednym punktem na koncie. To był emocjonujący mecz, który dostarczył kibicom wiele niezapomnianych momentów.

Gornik Zabrze vs Legia Warszawa, wynik 1-3

Mecz Gornik Zabrze kontra Legia Warszawa, wynik 1-3

W minioną sobotę, dnia 1 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00 na Stadionie im. Ernesta Pohla miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Legia Warszawa. Mecz ten był częścią 26. kolejki Ekstraklasy. Ostatecznie to Legia Warszawa wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując Gornik Zabrze 3-1. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie, utrzymując je do samego końca, zdobywając kolejne bramki w drugiej połowie spotkania.

Mecz Gornik Zabrze vs Legia Warszawa, wynik końcowy 1-3

Dnia 2024-04-01 18:00 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz Gornik Zabrze vs Legia Warszawa - wynik 1-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze i Legią Warszawa, rozegrany na Stadionie im. Ernesta Pohla, zakończył się zwycięstwem gości 1-3. Legioniści objęli prowadzenie jeszcze przed przerwą, a ostateczny wynik ustalili w drugiej połowie. Spotkanie to miało miejsce 1 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00 w ramach 26. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Legia Warszawa vs Piast Gliwice 3-1

Mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice zakończony wynikiem 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Legią Warszawa a Piastem Gliwice przyniósł wiele emocji i zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Legioniści wyszli na prowadzenie już w pierwszej połowie i utrzymali przewagę do końcowego gwizdka sędziego. Mecz z pewnością zapadnie w pamięć kibicom obu drużyn.

Widzew Łódź kontra Legia Warszawa, wynik 1-0

Dnia 2024-03-10 16:30 odbyło się spotkanie Widzew Łódź - Legia Warszawa - wynik 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Legii Warszawa, który odbył się na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Pomimo bramki padającej dopiero po przerwie, emocje sięgały zenitu w trakcie całego spotkania. Drużyny prezentowały wysoki poziom futbolu, jednak to gracze Widzewa byli tymi, którzy cieszyli się z pełnej puli punktów. Mecz z pewnością zapadnie kibicom piłki nożnej w pamięć, a zwycięstwo Widzewa nie pozostawi nikogo obojętnym.

Mecz pomiędzy Legia Warszawa kontra Pogon Szczecin 1-1

Legia Warszawa - Pogon Szczecin, wynik spotkania: 1-1

W środowy wieczór na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się zacięty mecz pomiędzy gospodarzami - Legią Warszawa, a drużyną Pogoni Szczecin. Mimo wyrównanej walki na boisku, ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami, a mecz zakończył się remisem 1-1. Wynik na przerwę to 0-0. Spotkanie to miało miejsce 2 marca 2024 roku o godzinie 19:00, a relację z niego przygotowujemy dla was właśnie teraz, dwa dni po emocjonujących wydarzeniach.

Mecz pomiędzy Korona Kielce vs Legia Warszawa, wynik końcowy 3-3

Mecz między Korona Kielce oraz Legia Warszawa zakończony wynikiem 3-3 na stadionie Suzuki Arena

Wczorajszy wieczór na Suzuki Arena był pełen emocji, gdy drużyny Korony Kielce i Legii Warszawa zmierzyły się w starciu pełnym zwrotów akcji. Mecz zakończył się remisem 3-3, choć na przerwę to goście prowadzili 2-1. Spektakl na boisku z pewnością zapadnie w pamięci kibiców na długo, a atmosfera na stadionie była niesamowita. Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły tego niezwykłego starcia w ramach 22. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice 1-1

Na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz pomiędzy Legia Warszawa oraz Puszcza Niepołomice: 1-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz pomiędzy Legią Warszawa a Puszczą Niepołomice w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę to 0-1. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tej rywalizacji.

Ruch Chorzów vs Legia Warszawa 0-1

Mecz Ruch Chorzów - Legia Warszawa dnia 2024-02-09 19:30 - 0-1

W ostatniej kolejce Ekstraklasy Ruch Chorzów podejmował na własnym boisku Legię Warszawa. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 1-0, pomimo wyrównanej walki obu drużyn. Spotkanie to odbyło się trzy dni temu, 9 lutego o godzinie 19:30 na Stadionie Miejskim w Chorzowie.

ŁKS Łódź vs Legia Warszawa wynik meczu 1-1

Spotkanie ŁKS Łódź - Legia Warszawa zakończone wynikiem 1-1

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim LKS Łódź odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami ŁKS Łódź i Legia Warszawa. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę to 1-0. Mecz ten był rozgrywany w ramach 18. kolejki Ekstraklasy.