Spotkanie Legia Warszawa - Radomiak Radom zakończone wynikiem 0-3 dnia 2024-05-05 15:30 na obiekcie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dramatyczny pojedynek pomiędzy Legią Warszawa a Radomiakiem Radom zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gości 0-3. Mecz w ramach 31. kolejki Ekstraklasy odbył się na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Pomimo bramkowej niemocy w pierwszej połowie, druga część spotkania dostarczyła kibicom wiele emocji oraz klarowny wynik.

Relacja z meczu Legia Warszawa - Radomiak Radom

Przy pięknej pogodzie na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyło się starcie pomiędzy gospodarzami z Legii Warszawa a drużyną gości, Radomiakiem Radom. Emocji nie brakowało od samego początku.

Spotkanie rozpoczęło się nietypowo, już w 6. minucie gospodarze musieli radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Bartosza Kapustki. Pomimo tego Legia starała się kontrolować grę, ale Radomiak również stwarzał niebezpieczne sytuacje pod bramką rywali.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, ale po przerwie to goście przejęli inicjatywę. W 66. minucie to Lisandro Semedo otworzył wynik meczu, pokonując bramkarza Legii po asyście od Wagnera Diasa.

Legioniści nie potrafili odpowiedzieć i to Radomiak zwiększył prowadzenie. W 73. minucie Vagner Dias wpisał się na listę strzelców, a kolejne trafienie, tym razem autorstwa Bruno Jordão, padło już w 79. minucie.

Gospodarze próbowali jeszcze odrobić straty, ale ostatecznie to Radomiak zapisał na swoim koncie komplet punktów, wygrywając 3-0. Atmosfera na trybunach była gorąca, a kibice obu drużyn wspierali swoich podopiecznych do końcowego gwizdka sędziego.

Ostateczny wynik meczu przyniósł rozczarowanie dla kibiców Legii Warszawa, ale radość dla sympatyków Radomiaka Radom. Dzięki skutecznym akcjom i zimnej krwi pod bramką, goście zdominowali to starcie i zasłużenie zwyciężyli.

To była emocjonująca potyczka, która na długo pozostanie w pamięci fanów obu drużyn. Kolejne spotkania już czekają na Legię i Radomiak, a ciężka praca czeka obie ekipy, by osiągnąć swoje cele w Ekstraklasie.