Dnia 2023-04-10 18:00 odbyło się spotkanie Miedz Legnica kontra Legia Warszawa - wynik 2-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Miedz Legnica a Legia Warszawa wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2023-04-10 18:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27. Zmierzyły się Miedz Legnica i Legia Warszawa.

Gole strzelali: M. Dominguez 27' 1-0 Á. Henríquez Josué 41' 1-1 Chuca 50' 2-1 D. Velkovski Josué 90' 2-2

Żółte kartki Miedz Legnica: Damian Tront 20' Jurich Carolina 40' Dimitar Velkovski 52' Maxime Dominguez 90' Nemanja Mijušković 90'

Żółte kartki Legia Warszawa: Maik Nawrocki 47' Yuri Ribeiro 80'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny arbiter meczu to Damian Kos, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Miedz Legnica stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Widzew Łódź natomiast Legia Warszawa zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów śledzi fascynujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy jak Damian Tront Maik Nawrocki wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Nieprzerwanie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, przepiękne gole i asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, rzadko zdarza się definitywnie, że potyczki nudzą kibica. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Miedz Legnica oraz Legia Warszawa w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion im. Orła Białego.