Legia Warszawa vs Raków Częstochowa, wynik spotkania 3-1

Legia Warszawa vs Raków Częstochowa 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Legia Warszawa a Raków Częstochowa wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-04-01 15:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26 pomiędzy Legia Warszawa a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: T. Pekhart 15' 1-0 E. Muçi R. Augustyniak 30' 2-0 B. Kapustka B. Nowak 32' 2-1 Ivi López P. Wszołek 63' 3-1 F. Mladenović

Żółte kartki Legia Warszawa: Bartosz Kapustka 12' Paweł Wszołek 64' Carlitos 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 2'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Legia Warszawa stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Lech Poznan. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Widzew Łódź.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze jak Bartosz Kapustka Giannis Papanikolaou częstokroć zagwarantowały wspaniałym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami bywają nader zażarte, nie często bywa definitywnie, że są to mecze nużące. Zdarzają się brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, przepiękne bramki i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.