Spotkanie pomiędzy Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow zakończone wynikiem 2-2 na obiekcie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego dnia 2023-02-12 16:30

Legia Warszawa vs Cracovia Krakow, wynik końcowy 2-2. W dniu 2023-02-12 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Legia Warszawa a Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Legia Warszawa i Cracovia Krakow wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: M. Rakoczy 9' 0-1 Josue 53' 1-1 Josue M. Nawrocki 80' 2-1 B. Slisz J. Jugas 82' 2-2 T. Pekhart 87' 3-2

Żółte kartki Legia Warszawa: A. Jedrzejczyk 22'

Żółte kartki Cracovia Krakow: J. Atanasov 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Lechia Zielona Góra. Kolejno natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Slask Wroclaw.

Fani z dużym zapałem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak A. Jedrzejczyk J. Atanasov wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom wiele pozytywnych emocji. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami z ligi są bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. Nieustannie natrafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Legia Warszawa i Cracovia Krakow i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.