Dnia 2022-09-16 18:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz Legia Warszawa vs Miedz Legnica zakończony wynikiem 3-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Legia Warszawa a Miedz Legnica wynik wynosił 2-2. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

W dniu 2022-09-16 18:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Legia Warszawa i Miedz Legnica.

Gole strzelali: Á. Henríquez 2' 0-1 M. Dominguez L. Narsingh 14' 0-2 M. Dominguez P. Wszołek 20' 1-2 F. Mladenović F. Mladenović 44' 2-2 Josué F. Mladenović 56' 3-2 P. Wszołek

Żółte kartki Legia Warszawa: Filip Mladenović 38' Josué 41'

Żółte kartki Miedz Legnica: Maxime Dominguez 41' Ángelo Henríquez 43' Levent Gülen 61' Ángelo Henríquez 78'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Miedz Legnica: Ángelo Henríquez 78'

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Legia Warszawa zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock. Kolejno natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow.

Dzisiaj wierni fani futbolu śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Filip Mladenović Maxime Dominguez częstokroć zapewniły wspaniałym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, że potyczki nudzą. Natrafiamy na spektakularne bramki oraz asysty, ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Legia Warszawa i Miedz Legnica oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.