Na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu miał miejsce mecz między Stal Mielec i Legia Warszawa zakończony wynikiem 0-1

Stal Mielec - Legia Warszawa wynik 0-1.

Pierwsza część spotkania między Stal Mielec a Legia Warszawa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-08-26 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Stal Mielec a Legia Warszawa.

Gole strzelali: Carlitos López 74' 0-1 R. Pich

Żółte kartki Stal Mielec: Fryderyk Gerbowski 69'

Żółte kartki Legia Warszawa: Bartosz Kapustka 86' Carlitos 90' Josué 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Mielec stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Jagiellonia. Kolejno natomiast Legia Warszawa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa.

Kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Fryderyk Gerbowski Bartosz Kapustka nieustannie zapewniają kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie trafiamy na widowiskowe asysty i gole, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między zawodnikami są nader zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to spotkania mało interesujące. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Stal Mielec oraz Legia Warszawa jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.