Mecz Legia Warszawa kontra Gornik Zabrze zakończony wynikiem 2-2

W dniu 2022-08-19 18:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa oraz Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Legia Warszawa i Gornik Zabrze wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: A. Paluszek 26' 0-1 E. Janža P. Krawczyk 55' 0-2 Josué 83' 1-2 L. Rose 90' 2-2 F. Mladenović

Żółte kartki Legia Warszawa: Igor Kharatin 26' Filip Mladenović 45' Artur Jędrzejczyk 87'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Aleksander Paluszek 45' Richard Jensen 81' Jakub Szymanski 85' Richard Jensen 88' Daniel Bielica 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Gornik Zabrze: Richard Jensen 88'

Główny sędzia meczu to Lukasz Kuzma, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Legia Warszawa stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Radomiak Radom. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Wisla Plock.

Wierni fani śledzą interesujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Igor Kharatin Aleksander Paluszek nieustannie gwarantują swoim entuzjastom mnóstwo pozytywnych emocji. Zdarzają się nieczyste faule, zapadające w pamięć gole i asysty dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zajadłe, rzadko zdarza się, iż są to mecze nużące. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Udział takich znanych zespołów jak Legia Warszawa i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.