Spotkanie Widzew Łódź - Legia Warszawa, wynik końcowy 1-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Widzew Łódź a Legia Warszawa wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-08-12 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Legia Warszawa.

Gole strzelali: M. Johansson 30' 0-1 E. Muçi B. Kapustka 42' 0-2 E. Muçi P. Lipski 0 90' 1-2 K. Danielak

Żółte kartki Widzew Łódź: Bartłomiej Pawłowski 63' Jordi Sánchez 80' Bozhidar Chorbadzhiyski 89'

Żółte kartki Legia Warszawa: Lindsay Rose 9' Artur Jędrzejczyk 45'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Widzew Łódź zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Kalisz. Kolejno natomiast Legia Warszawa podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Nieciecza.

Wierni fani śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Bartłomiej Pawłowski Lindsay Rose raz za razem serwują fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy bezlitosne faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, wyjątkowe asysty i bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często okazuje się, że są to mecze nudne. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Widzew Łódź i Legia Warszawa w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.