Dnia 2022-08-05 18:30 odbył się mecz między Legia Warszawa oraz Piast Gliwice - 2-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Legia Warszawa a Piast Gliwice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2022-08-05 18:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Legia Warszawa a Piast Gliwice.

Gole strzelali: E. Muçi 47' 1-0 M. Baku F. Mladenović 51' 2-0 B. Kapustka

Żółte kartki Legia Warszawa: Lindsay Rose 29' Makana Baku 70'

Żółte kartki Piast Gliwice: Kamil Wilczek 29' Michał Kaput 51' Constantin Reiner 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Legia Warszawa stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Stal Mielec natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Lech Poznan.

Coraz częściej wierni fani z dużym zapałem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Lindsay Rose Kamil Wilczek raz za razem zapewniają wyśmienitym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki między drużynami piłkarskimi zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że są to widowiska drętwe. Systematycznie zdarzają się idealne asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Legia Warszawa i Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.