Spotkanie między Legia Warszawa i Zaglebie Lubin dnia 2022-07-23 18:00 na obiekcie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - końcowy wynik 2-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Legia Warszawa i Zaglebie Lubin wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-07-23 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki - 2. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa i Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: P. Wszołek 25' 1-0 F. Mladenović P. Wszołek 90' 2-0

Żółte kartki Legia Warszawa: Lindsay Rose 5' Bartosz Kapustka 49' Mateusz Wieteska 90'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Guram Giorbelidze 7' Marko Poletanović 77'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Miedz Legnica.

Dzisiaj wielu fanów z zaangażowaniem śledzi niezwykle ciekawe potyczki ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Lindsay Rose Guram Giorbelidze systematycznie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wiele wrażeń. Potyczki między piłkarzami okazują się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to widowiska statyczne. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne faule, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych ioglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Legia Warszawa i Zaglebie Lubin z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.