Spotkanie Zaglebie Lubin - Legia Warszawa zakończone wynikiem 1-3

 

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Lubin a Legia Warszawa zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2022-02-04 19:30 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Lubin oraz Legia Warszawa.

Gole strzelali: M. Rosołek 40' 0-1 Josué B. Kopacz 45' 0-2 P. Szysz 48' 1-2 K. Chodyna P. Wszołek 88' 1-3

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Kacper Chodyna 37' Łukasz Poreba 50'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Wieteska 11' Josué 19' Mattias Johansson 53'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia spotkania - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Slask Wroclaw a Legia Warszawa zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Wisla Krakow.

Coraz częściej zauważamy, iż fani śledzą ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak między innymi Kacper Chodyna Mateusz Wieteska raz za razem zaserwowały wspaniałym fanom wiele wrażeń. Interesujące zmagania między drużynami ligowymi okazują się zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż spotkania męczą. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać widowiska sportowe ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Zaglebie Lubin i Legia Warszawa w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.