Spotkanie Legia Warszawa - Radomiak Radom zakończone wynikiem 0-3 dnia 2021-12-19 16:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Legia Warszawa - Radomiak Radom wynik 0-3.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Legia Warszawa oraz Radomiak Radom wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2021-12-19 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki - 19. Zmierzyły się ze sobą Legia Warszawa i Radomiak Radom.

Gole strzelali: Mateusz Wieteska 45' 0-1 Maurides 64' 0-2 Filipe Nascimento Karol Angielski 87' 0-3

Żółte kartki Legia Warszawa: Filip Mladenović 89'

Żółte kartki Radomiak Radom: Michal Kaput 29' Luís Machado 37' Dawid Abramowicz 51'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania - Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Legia Warszawa zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Nieciecza a Radomiak Radom z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Warta Poznań.

Mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi niezwykle interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze jak Filip Mladenović Michal Kaput wielokrotnie serwują swoim entuzjastom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Często zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami bywają zażarte, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż są to widowiska drętwe. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Legia Warszawa oraz Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.