Piast Gliwice vs Legia Warszawa, wynik spotkania: 4-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Piast Gliwice a Legia Warszawa zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Dnia 2021-10-24 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Legia Warszawa.

Gole strzelali: Alberto Toril Domingo 10' 1-0 Arkadiusz Pyrka Alberto Toril Domingo 14' 2-0 Damian Kądzior Ernest Muçi 21' 2-1 Luquinhas Alberto Toril Domingo 59' 3-1 Michał Chrapek Nikola Stojiljković 86' 4-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Sokołowski 64' Miguel Muñoz 89'

Żółte kartki Legia Warszawa: Filip Mladenović 26' Bartosz Slisz 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Warta Poznań. Kolejno natomiast Legia Warszawa zmierzy się z Świt Skolwin. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Napoli.

Wielu fanów z dużym entuzjazmem śledzi bardzo ciekawe poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Patryk Sokołowski Filip Mladenović raz za razem zagwarantowały własnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na idealne gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że widowiska nas nudzą. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa. Piast Gliwice i Legia Warszawa i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.