Legia Warszawa kontra Lech Poznan, wynik spotkania - 0-1

Po pierwszej połowie meczu między Legia Warszawa i Lech Poznan wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2021-10-17 15:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa i Lech Poznan.

Gole strzelali: Mikael Ishak 54' 0-1 Pedro Rebocho Mikael Ishak 90' 0-2

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Wieteska 36' Bartosz Slisz 84' Artur Jędrzejczyk 84' Rafael Lopes 89'

Żółte kartki Lech Poznan: Antonio Milić 25' Jesper Karlström 33'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Legia Warszawa zmierzy się już z Napoli, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Świt Skolwin a Lech Poznan z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Unia Skierniewice i Stal Mielec.

Oddani fani z dużym zapałem śledzą niezwykle interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Mateusz Wieteska Antonio Milić raz za razem zaserwowały kapitalnym entuzjastom wiele emocji. Zdarzają się bezwzględne faule, spektakularne asysty oraz bramki zapewniające smaczku całemu widowisku. Niesamowite walki między piłkarzami z ligi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska męczą fana. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Legia Warszawa i Lech Poznan jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.