Legia Warszawa vs Wisla Plock, wynik spotkania 1-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Legia Warszawa oraz Wisla Plock zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-07-24 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 1 pomiędzy Legia Warszawa a Wisla Plock.

Gole strzelali: E. Muci 29' 1-0

Żółte kartki Legia Warszawa: F. Cernych 50' T. Prikryl 87'

Żółte kartki Wisla Plock: Conrado 87'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia spotkania - T. Kwiatkowski. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Lech Poznan. Kolejno natomiast Wisla Plock z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Górnik Łęczna.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani futbolu śledzą niezwykle ciekawe starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak F. Cernych Conrado systematycznie sprawiają pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Nieustannie trafiamy na wyjątkowe asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazśledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Legia Warszawa oraz Wisla Plock jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.